X
X

Almanya Nasıl Ucuz Aranır ?

AnasayfaYazılarVoipAlmanya Nasıl Ucuz Aranır ?

Almanyayı ucuz aramak voip aramaları ile çok ucuz yapılabilir almanya voip tarifelerimiz 0,025£ dan başlayarak, yüklediğiniz bakiye oranında daha düşük oranlarla almanya ya ucuz arama yapabilirsiniz.

Almanya ucuz numara almak yada almanya numarasından çağrı almak için gerekli evrakları göndererek yine sitemiz üzerinde almanya numarası alabilirsiniz. Almanya voip numarası ile neler yapabilirsiniz, almanya da bulunan müşterilerinizi arayabilir, almanyada bulunan müşterilerinizden çağrı alabilirsiniz, almanya ucuz voip hatlarımızda satın aldığınız almanya numaraısını gösterebilirsiniz.

Almanya numaraları ile müşterileriniz aramanız sanki almanya da şubeleriniz varmış gibi prestij sağlar, almanya numaraları ile ucuz voip görüşmeleri için tarifelerimizi kontrol ederek size uygun almanya voip tarifesi seçerek satın alma yapabilirsiniz.

Almanya voip aramaları saniye bazlı olarak ücretlendirilir, yani diğer voip firmalarının fazla para kazanmak için dakika bazlı kullanım yerine konuştuğunuz saniye kadar ücretlendirilirsiniz, diğer voip firmaları almanya aramalarında 10 saniye voip görüşmesi yapsanız bile 1 dakika olarak voip ücretlendirmesi yapar, böylelikle bakiyeniz çok hızlı bir şekilde tükenir, biter.

Almanya voip aramalarınızı bakiye satın aldıktan sonra mail adresinize gelen voip hesaplarınızı dilerseniz ip telefon yada bilgisayar softphone programlarından yada cep telefonlarınızda kuracağınız bizim size vereceğimiz panelde yer alan ücretsiz voip uygulaması ile anında yapabilirsiniz.

Size gönderilen kullanıcı adı ve şifre hem hesap numaranız ( sisteme girmek için ) hem de hattı aktif olarak kullanacağınız voip hesap şifresidir.

Sistemden anlık olarak aramalarını kontrol edebilir, ücretlendirmelerini görebilir, dilerseniz bu voip arama raporlarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Voip paneliniz üzerinden aramalar da kullancağınız DID numarasını kendiniz belirleyebilirsiniz, kalan bakiyenizi yine voip paneli üzerinden görebilirsiniz.

Her ülke için size özel olarak hazırlanmış uygun fiyatlı voip rate , yani arama oranlarınız listesini görebilir dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Hemen şimdi almanya voip paketlerimizi inceleyin

 


Powered by WISECP
Top