X
X

Çağrı Merkezi Yazılımı Nedir ?

AnasayfaYazılarÇağrı MerkeziÇağrı Merkezi Yazılımı Nedir ?

Çağrı merkezi, mevcut ve potansiyel müşterilerden gelen telefonların yönlendirildiği merkezi bir birimdir. Çağrı merkezleri, gelen ve / veya giden aramaları yönetebilir ve ya bir şirket içinde yer alabilir ya da aramaları  alma konusunda uzmanlaşmış başka bir şirkete dış kaynaklı olabilir.

Çağrı merkezleri nasıl çalışır? 

Çağrı merkezleri, çevrimiçi tüccarlar, telefonla pazarlama şirketleri, bilgisayar ürünü yardım masaları , postayla sipariş organizasyonları, yoklama hizmetleri, yardım kuruluşları ve ürünleri ürün ya da hizmetleri satmak ve sağlamak ya da müşteri deneyimini geliştirmek için kullanan tüm büyük kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

Tipik olarak, gelen bir çağrı merkezi aynı anda hatırı sayılır bir çağrı hacmini idare eder, çağrıları onları idare etmeye yetkin birisine yönlendirir ve iletir ve çağrıları kaydeder. Etkileşimli bir sesli yanıt ( IVR ) sistemi aramaları cevaplar ve otomatik sorgulama ile müşteri sorgularını gidermek için konuşma tanıma teknolojisini kullanır veya aramaları uygun bir çağrı merkezi acentesi veya alıcılarına bir otomatik arama dağıtıcısı aracılığıyla yönlendirir .

Hangi Çağrı Merkezi Yazılımı ? 

Öncelikle profesyonel işiniz çağrı merkezi olacağı ve paranızı bu çağrı merkezi yazılımı ile kazanacağınızı düşünürsek, kaliteli, güncel ve en önemlisi destek bakımından sürekli yanınız da olacak bir markayı tercih etmeniz gerekir. Firmamız 7/24 destek ile tüm ihtiyaç ve sorunlarınız da yanınızdadır.


Powered by WISECP
Top